دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / لیست قیمت چرم مصنوعی PVC ارزان در بازار تهران

لیست قیمت چرم مصنوعی PVC ارزان در بازار تهران

چرم مصنوعی پی وی سی در شمار تولیداتی است که به خاطر قابلیت مصارف مختلف، همیشه با استقبال عظیم مصرف کنندگان مواجه است. در این زمینه قیمت چرم مصنوعی PVC ارزان در طول سال های مختلف دستخوش تغییرات متعددی شده است. این گونه است که بر روی این اقسام استاندارد و درجه یک، عموما همه روزه نرخ های فروش جدیدی در بازار تهران نیز درج می شوند.

لیست قیمت چرم مصنوعی PVC ارزان در بازار تهران

چرم مصنوعی PVC را تعریف کنید

چرم مصنوعی PVC را تعریف کنیدچرم های مصنوعی در گونه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند که یکی از پرطرفدار ترین شان، نمونه های PVC می باشند. در واقع ماده اصلی تشکیل دهنده این انواع الیافی مصنوعی بوده که از لحاظ درجه یکی، استانداردهای ویژه ای را دارا هستند.

این مدل ها برخلاف نمونه های طبیعی از پوست های جانوران ایجاد نمی گردند و همین عامل باعث شده تا، بوی حیوانات از آن ها بروز نکند. گفتنی است براقیت و درخشندگی خاصی در رویه این مدل ها وجود دارد و سطح زیرین شان، به دلیل وجود تار های نخی حالتی مات تر دارند.

از طرفی این گونه ها بسیار شبک بوده و نیز در هنگام تولید اجناس مختلف، امکان ایجاد برش هایی متعدد بر رویشان وجود دارد. گفتنی است این گونه تولیدات دوام و ماندگاری بالایی را به خود اختصاص داده اند و در مقابل فشار هایی زیاد، به راحتی پاره نشده و ساختار خود را حفظ می کنند.

در این راستا باید گفت چنین گونه هایی با مصارف طولانی در طی سالیان مختلف کیفیت و مرغوبیت خود را پایدار نگه می دارند. این گونه است که با گذشت زمان آن ها را به همان شکل اولیه خود می توانید ببینید و تغییری در بافت شان بروز نمی کند.

ناگفته نماند لطافت و نرمی چنین مدل هایی بسیار مورد توجه بوده و همین امر است که باعث می شود در هنگام پوشیدن شان، هیچ نوع حساسیتی بر روی بدن افراد ایجاد نشود. بنابراین با استفاده از اقسام مختلف آن ها  آرامش و ظرافت ویژه ای به افراد منتقل می شود.

این گونه خصوصیات است که منجر به دقت عمیق افراد بر روی انواع گوناگون این محصولات می شود.

دسته بندی چرم مصنوعی PVC براساس رنگ

دسته بندی چرم مصنوعی PVC براساس رنگعموما کارشناسان در زمینه این تولیدات تلاش های فراوانی را انجام می دهند تا این که، برترین نمونه ها را ارائه دهند. از جمله اقداماتی که در این روند برای تأمین رضایتمندی مصرف کنندگان ایجاد می شود این است که، برای نمونه های مختلف این انواع رنگ بندی های شادی در نظر گرفته شوند.

در این راستا با استفاده از مواد و ترکیبات شیمیایی این اقدامات برای این محصولات لحاظ می شوند. به این شکل است که طیف گسترده ای از این نمونه ها از روشن ترین تا تیره ترین رنگ های انواع موجود، در دسته بندی شان وجود دارد.

این گونه تقسیمات از این جهت مد نظر هستند که هر کدام، باب میل شمار خاصی از مصرف کنندگان می باشند. قابل ذکر است که این تنوعات رنگی با براقیت موجود در چرم ها معمولا جلوه بیشتری را در نظر افراد شکل می دهند.

قابل ذکر است که مدل های تیره تر در این زمینه همواره مورد دقت آقایان هستند  و این در حالی ست که بانوان، رنگ های روشن و طبیعی تر را بیشتر از اقسام موجود دیگر می پسندند. نا گفته نماند که جوانان هم استقبال با شکوهی از این اجناس متنوع به عمل می آورند.

موارد کاربرد و مصرف چرم مصنوعی PVC

موارد کاربرد و مصرف چرم مصنوعی PVCاین گونه تولیدات عموما با در نظر گرفتن کیفیت و استانداردی که دارند در زمینه های مختلفی فراهم سازی شده و در این راستا، مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه تلاشمان بر روی این قضیه است که برای بالا بردن دانسته های افراد، به ذکر برخی از این کاربرد چرم مصنوعی در مواردی مختصر بپردازیم :

  • بسیاری از پالتو ها و پوشاک مردانه و زنانه را با استفاده از این محصولات فراهم سازی می کنند. این چنین است که افراد اطمینان خاطر را دارند تا با مصرف مداوم این اقلام، آسیبی به ساختار اصلی لباس ها نمی رسند.
  • از طرفی برخی از وسایل لوکس و تزئینی منازل را با به کار بردن این اجناس تهیه و ایجاد می نمایند. در این زمینه مصرف کنندگان برای بسیاری از فضا های خود که دارای دکوراسیون خاصی هستند عموما، این گونه وسایل مدرن و زیبا را برای طراحی شان مد نظر می گذارند تا این که جلوه خاصی در آن ها لحاظ گردد.
  • هم چنین در راستا صحافی کتاب های ارزشمند و قدیمی برای حفظ و ماندگاری شان دقت می شود تا این اقلام مصنوعی را، مورد مصرف بگذارد تا این که آسیبی به جلد شان وارد نگردد.
  • از سوی دیگر بسیاری از کیف و کفش هایی که با طراحی های روز و مدرن ساخته می گردند عموما چه در سطوح رویی شان و چه در قسمت های بیرونی آن ها، نمونه های پی وی سی را به استعمال فراوان می رسانند. بنابراین تا مدت ها کیفیت آن ها در همان حالت اولیه خود باقی مانده و نیز در این راستا، قابلیت استفاده های بی شماری را دارند. 
  • در صنعت مبل سازی همواره از روکش های مختلفی برای حفظ الیاف درونی این اقسام و نیز، زیبایی بخشی به بدن شان استفاده می نمایند. در این راستا یکی از نمونه هایی که بیشتر از بقیه در رأس توجه قرار دارند، چرم هی PVC می باشد. در واقع این انواع با داشتن نازکی و نیز نرمی بالا بسیار مورد پذیرش افراد متقاضی هستند و همین امور است که، استقبال زیادی از مشتریان را به همراه آورده است.
  • هم چنین کاور هایی که بر روی چادر های مسافرتی کشیده می شود با به کار بردن چنین محصولاتی، بسیار مد نظر قرار می گیرد.

آخرین قیمت بازار چرم مصنوعی PVC در تهران

آخرین قیمت بازار چرم مصنوعی PVC در تهراندر بازار چرم مصنوعی PVC ، معمولا همواره قیمت های به روز و معینی برای این تولیدات انتخاب می شوند. در این راستا عوامل متعددی وجود دارند که در زمینه تصویب مظنه های اخیر، نقش ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. از جمله این که نحوه عرضه این محصولات می تواند به عنوان عاملی تعیین کننده در زمینه نرخ گذاری این تولیدات قلمداد شود.

در واقع هنگامی که اجناس مستقیما و در شکل انبوه خریداری شوند به همان اندازه از هزینه های اضافی و جانبی کاسته می گردد. به این صورت می توان بیان کرد افراد با دسترسی به آخرین نرخ چرم مصنوعی تهران، می توانند از اقلام استانداردی بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش چرم مصنوعی تودوزی خودرو با پایین ترین قیمت

بهترین چرم مصنوعی تودوزی در ماشینها انواع مختلف آن را به کار می گیرند تا بتوانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند برای این که این چرم دارای بهترین کیفیت است

پاسخی بگذارید