دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / قیمت انواع چرم مصنوعی اشبالت رنگی

قیمت انواع چرم مصنوعی اشبالت رنگی

قیمت چرم مصنوعی اشبالت نسبت به کیفیت آن متغیر است. چرم های مصنوعی دارای درجه بندی در کیفیت هستند، این چرم ها رنگ های بسیار زیبا و متنوعی دارند، چرم اشبالت به نوعی از چرم گفته می شود که هم رو و هم زیر آن دارای پرزهای کوتاه است، محصولات تولید شده با این چرم ها بسیار زیبا و شیک هستند، اگر کیفیت چرم اشبالت مرغوب باشد، محصولات تولید شده از آن تا سال ها بدون ذره ای تغییر باقی می ماند، در این مقاله بیشتر به چرم های اشبالت می پردازیم: 

قیمت انواع چرم مصنوعی اشبالت رنگی

زیباترین رنگ بندی چرم مصنوعی اشبالت

زیباترین رنگ بندی چرم مصنوعی اشبالتچرم اشبالت مصنوعی مرغوب نوعی چرم مصنوعی رنگی است که دارای رنگ بندی های زیبا و مختلفی هستند، این رنگ ها تمام طیف های رنگی بین سفید و مشکی را در بر می گیرند. مدل های کمرنگ و پر رنگ از هر رنگی وجود دارد، برای مثال چرم های اشبلات در طیف رنگ آبی دارای رنگ آبی کمرنگ، آبی آسمانی، آبی پر رنگ، آبی نفتی و … است. 

در تولید چرم اشبالت به سلیقه ی افراد در رنگ شناسی توجه شده است و این چرم ها با رنگ های خود سلیقه ی تمام افراد را پوشش می دهند. 

از چرم مصنوعی اشبالت چه استفاده ای می شود؟

از چرم مصنوعی اشبالت چه استفاده ای می شود؟قبل از اینکه بگوییم از چرم اشبالت چه استفاده ای می شود باید در نظر داشته باشم که این چرم از نوع مرغوب است یا نه، زیرا این چرم ها بنابر مرغوب بودن یا نبودن در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند: 

چرم اشبالت اگر از نوع مرغوب باشد در تولید کیف، کفش، کیف پول و … استفاده می شود، محصولات تولید شده با این چرم هرچند کیفیت محصولات چرم طبیعی را ندارند اما بسیار مقاوم و دارای استحکام هستند و تا سال ها برای شما کارایی خواهند داشت. تولید کیف و کفش ست از این جنس از چرم بسیار پر کاربرد است. کیف پول معمولا خیلی باز و بسته می شود، ساختار چرم های اشبالت به گونه ای است که وقتی خیلی باز و بسته شود خراب نمی شود و رد چروک روی آن باقی نمی ماند. 

از چرم های اشبالت نامرغوب معمولا در آستری کفش ها استفاده می شود، این چرم ها کیفیت بالایی ندارند و اگر از آن ها در تولید کفش استفاده شود، کفش تولید شده بعد از چند بار پوشیده شدن خراب می شود، حتی ممکن است دوخت آن بسیار محکم باشد اما رویه ی کفش مانند نوک جوراب سوراخ می شود. 

مسئله ی مهم در مورد چرم مصنوعی اشبالت تشخیص کیفیت آن است، در اینجا به برخی از نکات در مورد خرید چرم مصنوعی اشبالت مرغوب می پردازیم: 

نحوه تشخیص چرم مصنوعی اشبالت مرغوب از نامرغوب

نحوه تشخیص چرم مصنوعی اشبالت مرغوب از نامرغوبنه تنها در مورد چرم اشبالت بلکه در مورد تمام چرم های موجود در بازار چرم مصنوعی می توان با کمک موارد زیر از کیفت چرم اطمینان حاصل کرد:

  1. چرم مصنوعی نامرغوب خیلی خشک و انعطاف ناپذیر است، برخی فکر  می کنند محکم و غیر قابل انعطاف بودن این چرم ها باعث بالا رفتن کیفیت می شود، در حالی که اگر چرم خیلی خشک باشد در هنگام استفاده راحت می شکند و خراب می شود، چرم های مرغوب انعطاف پذیری بالایی دارند. 
  2. حرارت دادن به چرم یکی از راه های تشخیص کیفیت آن است. چرم مصنوعی نا مرغوب در هنگام حرارت دیدن به راحتی جمع می شود و مانند پلاستیک می شود، اما چرم مصنوعی مرغوب به راحتی جمع نمی شود و سالم باقی می ماند. البته امتحان چرم ها با حرارت به این معنی نیست که فندک را مستقیم روی چرم بگیریم و امتحان کنیم زیرا چرم مصنوعی به هر حال دارای مقداری ناخالصی است، تنها از فاصله ی کمی دور آن را امتحان کنید. 
  3. رنگ چرم اشبالت مرغوب نسبت به رنگ چرم های نا مرغوب ماندگاری بیشتری دارد، اگر چرم اشبالت نامرغوب را برای مدتی مثلا دو هفته ای در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید قسمت هایی از آن زود بور می شود، البته قبل از حرید چرم امتحان این مورد کمی سخت است اما قبل از خرید به رنگ دقت کنید و ببینید بور و رنگ پریده نشده باشد. اگر از یک تکه کاغذ سفید هم استفاده کنید تا حدودی می تواتید به کیفیت رنگ آن پی ببرید، کاغذ سفید را به آرامی روی چرم بکشید اگر کاغذ رنگ چرم را به خود گرفت چرم مرغوب نیست اما اگر رنگ کاغذ سفید ماند چرم از نوع مرغوب است. 
  4. چرم مصنوعی در تمام قسمت ها باید ضخامت یکسانی داشته باشد. کم و زیاد  بودن ضخامت از نشانه های چرم طبیعی است که در مورد چرم طبیعی بسیار عالی و پر طرفدار است اما در مورد چرم مصنوعی می توان گفت اگر قسمتی نازک و قسمتی کلفت باشد، قسمت نازک به مرور زمان ساییده می شود و از بین می رود. 
  5. از برند های معروف چرم اشبالت خرید کنید، این برند ها در این زمینه امتحان خود را پس داده اند، در این زمینه می تواتید با افراد صاحب نظر مشورت کنید‌. 
  6. برندهای معروف را از مکان های شناخته شده بخرید، برخی از افراد برند های معروف و را جعل کرده و به وسیله ی آن سر مردم کلاه می گذارند، خرید از مکان مطمئن و افراد مطمئن همیشه بهترین راه حل است، حتی با خرید از افراد مطمئن شاید نیاز نباشد بقیه ی مراحل بالا را در نظر بگیرید. 

لیست قیمت چرم مصنوعی اشبالت رنگی در بازار کشور

لیست قیمت چرم مصنوعی اشبالت رنگی در بازار کشورقیمت چرم مصنوعی اشبالت بر اساس موارد زیر متغیر است: 

  • کیفیت: واضح است که قیمت چرم مرغوب از چرم نامرغوب بیشتر است. 
  • خرید با واسطه یا بدون واسطه: در هنگام خرید از مغازه واسطه هایی وجود دارند که می خواهند از روی محصول سود خود را ببرند، مغازه دار یکی از این واسطه هاست، با خرید بدون واسطه از تولید کننده قیمت به مقدار زیادی پایین می آید. 
  • انصاف فروشنده: قیمت مواد مصرفی در مورد تمام کارگاه ها تقریبا یکسان است. فروشنده باید به صورتی کالای خود را به فروش برساند که هزینه های تولید به علاوه ی سود از آن در بیاید. اما چیزی که باعث کمتر شدن قیمت می شود، کم بودن سود دریافتی فروشنده است. 

سایت ما تمام موارد بالا را رعایت کرده است، چرم های مصنوعی ما با داشتن کیفیتی عالی بسیار مقرون به صرفه هستند و ما چرم را مستقیما از گارگاه به خریدار می رسانیم. برای اطلاع از قیمت ها با همکاران ما تماس بگیرید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش چرم مصنوعی تودوزی خودرو با پایین ترین قیمت

بهترین چرم مصنوعی تودوزی در ماشینها انواع مختلف آن را به کار می گیرند تا بتوانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند برای این که این چرم دارای بهترین کیفیت است

پاسخی بگذارید