دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروش چرم مصنوعی درجه یک در تبریز

فروش چرم مصنوعی درجه یک در تبریز

فروش چرم مصنوعی درجه یک در تبریز و سایر استان های ایران بسیار زیاد می باشد، زیرا تولیدی های تولید چرم در این استان زیاد است، که هدف آنها جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

چرم مصنوعی یکی از چرم هایی است که به دلیل ویژگی های خوبی که دارد، استفاده از آن و محصولات آن در بین عموم مردم بسیار فراوان می باشد.

نه تنها در استان تبریز فروش چرم مصنوعی تبریز از رونق بسیار خوبی بر خوردار می باشد، بلکه این چرم به سایر استان ها هم صادر می شود و مردم در سایر استان ها هم این چرم ها را به دلیل جنس خوبی که دارند می پسندند.

فروش چرم مصنوعی درجه یک در تبریز

چرم مصنوعی و انواع کاربرد های آن

چرم مصنوعی و انواع کاربرد های آنهم اکنون می خواهیم شما را با مزیت های چرم مصنوعی و انواع کاربرد های آن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید تا با کاربرد های فراوان این چرم آشنا شوید.

مزیت های چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی که این دو چرم را از یک دیگر متمایز می کنند عبارت می باشد از:

 • چرم های مصنوعی در رنگ دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و طیف رنگی آن بسیار گسترده است، به طوری که شما در هنگام تهیه آن به راحتی می توانید آن را در هر رنگی که می خواهید انتخاب کنید این مسله موجب می گردد که دیگر چرمی با رنگی که شما دوست ندارید به شما تحمیل نشود، این در حالی است که چرم طبیعی از رنگ های زیادی بر خوردار نمی باشد و طیف رنگی آن فقط از سه رنگ مشکی، قهوه ای و عسلی پیروی می کند، که ست کردن آنها با لباس هایتان کمی دشوار و سخت می باشد.
 • چرم های مصنوعی علاوه بر تنوع در رنگ در طرح هم دارای تنوع گوناگونی است، از آنجا که این چرم توسط دستگاه های تولید می شوند که قابلیت طرح دادن به این چرم ها را دارند، طرح های چرم مصنوعی بسیار متنوع می باشد، اما چرم طبیعی به دلیل اینکه توسط پوست حیوانات در طی دباغی هایی بدست می آید از طرح های زیادی بر خوردار نیست.
 • تنوع در قیمت یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این چرم ها محسوب می گردد از آنجا که  چرم مصنوعی در رنگ و طرح از تنوع گوناگونی بر خوردار می باشد در قیمت هم بسیار متنوع است، البته ممکن است چرم مصنوعی ای وجود داشته باشد که از قیمت زیادی بر خوردار باشد اما این افزایش قیمت به دلیل جنس بسیار خوبی است که آن چرم از آن بر خوردار می باشد اما با این حال باز هم گران ترین چرم های مصنوعی از چرم طبیعی ارزان تر هستند.
 • دوام و طول عمر چرم های مصنوعی کمی کمتر از چرم های طبیعی می باشد، البته نکته قابل توجه درباره قدرت ماندگاری یک چرم بیشتر وابسته به نوع نگهداری شما است قطعا اگر شما به خوبی از چرم مصنوعی مراقبت کنید ممکن است از چرم طبیعی هم بیشتر دوام کند.

چرم ها در محیط های گوناگونی استفاده می شوند که عبارت هستند از: 

 • در ساخت چرم ها برای زیور آلات
 • در تهیه و ساخت مبل و صندلی ها
 • در تولید کفش ها
 • برای تولید کیف ها
 • در ساخت روکش ماشین
 • و…

از آنجا که چرم های مصنوعی دارای دو نوع گوناگون می باشد( که در ادامه با آن بیشتر آشنادمی شویم)، هر کدام از کاربرد های فوق به نوع خاصی از چرم های مصنوعی وابسته است.

اما به طور کلی بهتر است که چرم های استفاده شده در کیف ها و زیور آلات کمی نرم تر باشد و چرم های که در ساخت مبل ها استفاده می شوند کمی زبر تر و مستحکم تر می باشند.

خصوصیات چرم مصنوعی درجه یک چیست؟

خصوصیات چرم مصنوعی درجه یک چیست؟خوب شاید این سوال برای شما پیش بیاید که خصوصیات چرم مصنوعی درجه یک چیست؟

یا چگونه باید از چرم مصنوعی مراقبت کنید؟

اگر می خواهید به سوال هایتان پاسخ داده شود با ما همراه باشید.

خصوصیات چرم های مصنوعی عبارت هستند از:

 1. اولا این مدل دانه ای این چرم ها دارای دانه هایی می باشند که به طور منظم در کنار یک دیگر قرار دارند.
 2. دوما چرم مصنوعی درجه یک چرمی است که در عین حال هم از نرمی مناسبی بر خوردار است و هم بسیار مستحکم باشد، البته این استحکام نباید مانع منعطف شدن این چرم ها شود.
 3. سوما پلاستیک بکار رفته در چرم مصنوعی با کیفیت خیلی کمتر از چرمی است که از کیفیت چندانی بر خوردار نمی باشد.

هر گز در جهت مراقبت از چرم ها، لکه های آن را با مواد ها و شستشو های قوی از بین نبرید زیرا با اینکار تنها بافت آن چرم را از بین برده اید بلکه آن را زشت تر از زمانی می کنید که لکه بر روی آن وجود داشت.

نکته دیگر درباره مراقبت از چرم ها این است که نباید آن را در محیط های بسیار گرم یا در محیط های بسیار سرد قرارد دهید، زیرا حرارت زیاد ممکن است موجب سوختگی آن شود و سرمای زیاد ممکن است سبب ترک خوردگی سطح چرم ها شود.

چرا چرم مصنوعی تبریز بخریم؟

چرا چرم مصنوعی تبریز بخریم؟خوب چرا توصیه می شود که حتما چرم مصنوعی تبریز بخریم؟

خوب جواب این سوال واضح و مبرا است زیرا تولید کنندگان چرم مصنوعی در تبریز هدف آنها جلب رضایت شماست.

از همین رو چرم هایی را تولید می نمایند که دارای مواد کیفی بسیار خوبی می باشند، به طوری که ممکن است این چرم ها و محصولات چرمی آنها تا مدت های بسیار طولانی برای شما کارکرد داشته باشند.

فروش فوق العاده انواع چرم مصنوعی در کشور

فروش فوق العاده انواع چرم مصنوعی در کشورنه تنها تولید و فروش فوق العاده انواع چرم مصنوعی در کشور زیاد است، بلکه این چرم ها از ایران به سایر کشور های در سطح جهان هم صادر می گردند و در آن کشور ها هم دارای فروش فوق العاده ای می باشند.

هم اکنون می خواهیم شما را با انواع چرم های مصنوعی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید تا چرم ها را بشناسید.

چرم ها دارای دو نوع کی می باشند که عبارت هستند از: 

 • چرم های مصنوعی پلی
 • چرم های مصنوعی پی وی سی

چرم های پلی علاوه بر دارا بودن استحکام و انعطاف پذیری است دارای نرمی بسیار زیادی می باشد از همین رو بیشتر برای تولید کیف ها، رویه کفش و… مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم های پی وی سی دارای استحکام بسیار زیادی هستند اما در عین حال معطف و لطیف هم می باشند، این چرم ها بیشتر برای مبل سازی ها، زیره کفش و… مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش چرم مصنوعی تودوزی خودرو با پایین ترین قیمت

بهترین چرم مصنوعی تودوزی در ماشینها انواع مختلف آن را به کار می گیرند تا بتوانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند برای این که این چرم دارای بهترین کیفیت است

پاسخی بگذارید